Bejegyzések a ‘megszerzett jövedelem’ címkével ellátva

Lopott pénz után kell adózni?

Lopás esetén hiába kerül ki a készpénz az adózó birtokából, nem következik be sem vagyongyarapodás, sem életvitelére fordítás, ezért nem alkalmazhatók az Art. 109.§ szerinti becslési szabályok.