Útkeresés a bizonytalanságban: szabályozási homokozók a vállalati mindennapokban
A cikksorozat második része gyakorlati módon és a szabályozási homokozók példáján keresztül arra keresi a választ, mit jelenthetnek ezek a vállalati mindennapokban.
Kapcsolódó termékek: Jogi kiadványok, Ügyvéd Jogtár demo
Ez a cikk több mint egy éve került publikálásra. A cikkben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavultak lehetnek.
Érdekel a jogi forráskutatás, a jogi adatbázisok és a jogtárak? Az ELTE Bibó István Szakkollégiumában rendezett eseménysorozat részeként ezekkel kapcsolatban szerezhetsz hasznos tudást.
Jogtár: jelen és jövő
A Wolters Kluwer Hungary csapata és fejlesztési partnere, a MONTANA Tudásmenedzsment képviselője fognak az ELTE Bibó István Szakkollégiumában a Jogi adatbázisok, jogtárak előadás-sorozat keretében csütörtökön előadni.
Az eseményen bemutatják Magyarország vezető jogi adatbázisát és a hozzá kapcsolódó jogi munkát támogató szakértői megoldásokat, az ügykezelő és compliance szoftvert, integrációkat, változáskövetést. Szó esik majd különböző, a jogi munkát segítő tippekről, trükkökről, népszerű és kevésbé ismert funkciókról. Zárásképp izgalmas betekintést adnak a döntvénykereséssel kapcsolatos, mesterséges intelligenciát használó közös fejlesztésről.
Szakértőinkkel február 17-én, 17 órakor találkozhatnak a regisztrált hallgatók a Teams csatorna felületén.
Ezen a linken lehet jelentkezni.
Előadók:
Nagy Dániel
Head of Product Development, MONTANA Tudásmenedzsment
Dr. Megyeri Andrea
Innovációs és tartalomfejlesztési igazgató, Wolters Kluwer Hungary
Németh László
Technológiai termékmenedzser
Dr. Gelencsér András
Értékesítési tanácsadó
A cikksorozat második része gyakorlati módon és a szabályozási homokozók példáján keresztül arra keresi a választ, mit jelenthetnek ezek a vállalati mindennapokban.
A Jövő Jogásza Podcast Különkiadásában a jogász társadalom életében meghatározó szerepet betöltő jogászoktól, vezetőktől kapunk betekintést abba, hogyan viszonyulnak a jogi munka digitalizációjához. Dr. Megyeri Andrea és Dr. Ungváry Botond ezúttal Dr. Herczegh Zsolttal, a Budapesti Ügyvédi Kamara Jogtanácsosi Tagozat elnökével elnökével beszélget.
A kutatók hosszú ideje nem értenek egyet abban, hogy mi minősül nyílt forráskódú mesterséges intelligenciának. Egy befolyásos csoport most felajánlott egy választ.
Köszönjük, hogy feliratkozott hírlevelünkre!
Kérem, pipálja be a captchát elküldés előtt
Ha egy másik hírlevélre is fel szeretne iratkozni, vagy nem sikerült a feliratkozás, akkor kérjük frissítse meg a böngészőjében ezt az oldalt (F5)!
Kérem, válasszon egyet hírleveleink közül!