Pál Lajos és Lőrincz György ott lesz Visegrádon – és Ön?


Ez a cikk több mint egy éve került publikálásra. A cikkben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavultak lehetnek.

A XVIII. Magyar Munkajogi Konferencia szakmai házigazdája és egyik állandó előadója nyilatkozott nekünk.

Miért érdemes 18 éve folyamatosan, minden esztendőben részt venni a visegrádi Magyar Munkajogi Konferencián? Mi köti össze az eseményt az osztrák Zell am See városával? Hogyan alakul ki a program, illetve milyen aktuális témák feldolgozására készülhetnek idén a jelenlévők? Mit jelent a rendezvény a szakmai házigazda számára?

Ilyen izgalmas kérdésekre kaphatnak választ, ha megnézik a XVIII. Magyar Munkajogi Konferencia szakmai házigazdájával, dr. Pál Lajossal készült beharangozó interjúnkat:

Magyarország történetének eddigi legnagyobb perértékű munkajogi pere, próbaidő kikötése adatvédelmi tisztviselőnél vs. GDPR – csupán felvillantás azokból az izgalmas ügyekből, melyek terítékre kerülnek az Elmélkedés és álmélkodás 6.0 előadáson az idei visegrádi Munkajogi Konferencián.

Állandó előadónk, dr. Lőrincz György ügyvéd, a Magyar Munkajogi Társaság elnöke még több kulisszatitkot árul el a videóban, továbbá azt is megosztja a nézőkkel, hogy ő miért szeret minden ősszel részt venni a rendezvényen:


XVIII. Magyar Munkajogi Konferencia – Fókuszban a gondoskodó munkáltató (9 kreditpont)

2021. október 12-14., Thermal Hotel Visegrád****

Regisztráljon ide kattintva >> 




Kapcsolódó cikkek

2024. július 26.

Az ítélet kiegészítése

Az ítélet kiegészítésének hivatalból csak akkor van helye, ha a bíróság érdemi döntésében nem rendelkezett olyan kérdésről, amelyről a jogszabály értelmében hivatalból kötelező – a Kúria eseti döntése.

2024. július 19.

Nem minden jövőben lejáró időszakos szolgáltatás iránt indított per tartozik az egyéb járadék iránt indított perek körébe

Nem minden jövőben lejáró időszakos szolgáltatás iránt indított per tartozik az egyéb járadék iránt indított perek körébe, hanem csak azok, amelyek a jogosult megélhetését, ellátását szolgálják. A lakás bérbeadásának hiányából eredő elmaradt vagyoni előny nem tartozik ebbe a körbe függetlenül attól, hogy a jövőben rendszeresen felmerülő károk megtérítésének módjaként a bíróság járadékot is meghatározhat – a Kúria eseti döntése.